Makina İmalatı

ELZE Makine, kurulduğu günden bu güne ürünleri ve verdiği hizmetleri ile kendisini verimlilik ve performans üzerine kurduğunuz işletmenizi daha rekabetçi yapmaya adamıştır. Şirket sahip olduğu ar & ge, tasarım ve mühendislik gücüyle özel makina gereksinimlerine odaklı projelere uygun çok özel çözümler geliştirmektedir.

Konveyör Sistemleri

Transfer, döndürme, yükseltme, kavrama, biriktirme, çevirme, indeksleme, hizalama, birleştirme, yönlendirme, sıralama ve daha fazlasını yapacak makineler üretiyoruz. Mühendislerimiz, tasarımcılarımız ve teknisyenlerimiz, son derece modern kontrollerden sertifikalı panellere ve PLC programlamaya kadar sonuç alan ve sonuçlar elde eden konsept ve çözümler sunar. Her geçen gün yeni proje ile yeni konveyör sistemleri tasarlayarak kullanım alanlarını genişletmekteyiz.

Proje & İmalat

ELZE Makina olarak, Yerli üretim sanayimiz başta olmak üzere çok uluslu şirketlerde dahil bir birinden çok farlı üretim hatlarına müşterilerimizin talepleri doğrultusunda makine- techizat tasarımı ve üretimi yapmaktayız. Bu ihtiyaçlar kimi zaman sektör bazlı standart makinler olabildiği gibi, genellikle müşterilerimizin kendi üretim proseslerine özel makineler olmaktadır.

Elze Makine Otomasyon makine tasarım projelerinin yanında , danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Proje odaklı dönemlik işleriniz için mühendis kadrosu istihdam etmek yerine , projelerinizi profesyonel çözüm ve daha az maliyetle gerçekleştirmeyi taahhüt ediyoruz.  Talep edilmesi halinde projelerinizi imalatını yaparak anahtar teslim projeler gerçekleştirmekteyiz.